Z důvodu opatření vlády je minigolf uzavřen.

Informace o ukončení provozu

S lítostí oznamujeme, že k 15.3.2020 bude Adventure Minigolf v O2 aréně definitivně uzavřen. Minigolf bude uzavřen a demonotván z důvodu nové vize a přestavby O2 arény. Všem zákazníkům děkujeme za podporu! Věříme, že se Vám u nás líbilo.

Pokud si chcete ještě minigolf v O2 aréně užít a zahrát, přijďte k nám do 15.3. 2020. Těšíme se na Vás!

Článek
Golf s dobrodružstvím

Vyrazte za golfovým dobrodružstvím! Nejeden rodič si láme hlavu s tím, jak zabavit celou rodinu - obzvláště v současných mrazivých dnech je tato otázka víc než aktuální. Zatímco v létě můžeme vyrazit na výlet do přírody, teploty pod nulou nejsou na dlouhé procházky zrovna ideální. Vymyslet program, který by si užili všichni členové domácnosti bez ohledu na věk, bývá proto úkolem přímo nadlidským. Zkuste ale společně vyrazit na adventure minigolf a spokojení budete všichni do jednoho. Právě tento oblíbený sport, který je velmi podobný klasickému golfu, může provozovat úplně každý – děti, mladí i ti dříve narození, zkrátka všichni, kterým nechybí elán a dobrá nálada.

Bez čeho se neobejdete

Předtím, než se do toho však pustíte, budete pravděpodobně řešit otázku, co všechno ke hře vlastně potřebujete. Samotnévybavení, které je hodně podobné tomu na klasický golf, vám většinou zapůjčí přímo na hřišti. Ke hraní se používají golfové hole pro puttování, tzv. puttery, případně minigolfová kladívka, a samozřejmě golfový míček, který je třeba dopravit do jamky na co nejmenší počet úderů. Jediné, co si tak budete muset obstarat vlastní, je pohodlné sportovní oblečení a pevná sportovní obuv.

Klasická otázka: co na sebe?

Jak jistě každý ví, s klasickým golfem se pojí etiketa, která se týká oblékání. Porušit tento dresscode a dorazit na hřiště v riflích, nátělníku či botách na podpatku by znamenalo neodpustitelné faux pas. Pravidla v případě adventure golfu tak striktní nejsou. Uvědomte si ale, že golf je především o hlavě, o tom, aby se člověk cítil příjemně a dobře, proto vsaďte na pohodlný oděv. Jestli si nevíte rady, co na sebe, pak můžete sáhnout po tradičním golfovém oblečení, jako jsou golfové kalhoty a triko s límečkem – ale není to samozřejmě nutné. Hlavní je váš pocit - pokud se musíte neustále upravovat nebo se nemůžete při švihu pořádně rozmáchnout, pak si samotnou hru asi moc neužijete. Při klasickém golfu hraje důležitou roli také vhodná golfová obuv, na adventure golf ale klidně vyrazte jen v pevných sportovních botách, které vám zajistí dostatečnou stabilitu a správný postoj.Tak, vykročte vstříc novým golfovým zážitkům!