Z důvodu opatření vlády je minigolf uzavřen.

Informace o ukončení provozu

S lítostí oznamujeme, že k 15.3.2020 bude Adventure Minigolf v O2 aréně definitivně uzavřen. Minigolf bude uzavřen a demonotván z důvodu nové vize a přestavby O2 arény. Všem zákazníkům děkujeme za podporu! Věříme, že se Vám u nás líbilo.

Pokud si chcete ještě minigolf v O2 aréně užít a zahrát, přijďte k nám do 15.3. 2020. Těšíme se na Vás!

Informace
Zde naleznete informace o cenách, pravidlech a vybavení

Otevírací doba

  • Po - Čt: 13:00 - 21:00, Pá: 13:00 - 22:00
  • So (svátky): 10:00 - 22:00, Ne: 10:00 - 20:00
  • Prodloužení otevírací je možné po předchozí dohodě. U firemních věčírku je otevírací doba automaticky prodloužena do 0:00h.

Ceník

1 hodina hry dalších započatých 15 min.
Dospělí 179,- Kč 45,- Kč
Děti 6 – 15 let, studenti (po předložení SP) a senioři nad 65 let 129,- Kč 32,- Kč
Rodinné vstupné (2 dospělí + 1 - 3 děti do 15 let) 459,- Kč 115,- Kč
Hra s trenérem (nutno objednat) 500,- Kč 100,- Kč
Zapůjčení hole a míčku zdarma zdarma
Jednotlivé slevy není možné vzájemně kombinovat ani sčítat.

nápojový lístek

Zde si můžete prohlédnout náš nápojový lístek.

Co budu potřebovat, když si chci přijít zahrát adventure golf?

Pro hraní adventure golfu nepotřebujete žádné speciální vybavení. Vše potřebné si můžete zapůjčit přímo na hřišti, takže Vám stačí pouze pohodlné sportovní oblečení, pevné sportovní boty a dobrá nálada.

S čím se adventure golf hraje?

Vybavení na adventure golf je velmi podobné vybavení na klasický golf. Hraje se s golfovými holemi určenými pro puttování (puttery) nebo s minigolfovými kladívky a s golfovým míčkem. Před začátkem hry dostane každý hráč k zapůjčení 1 golfovou hůl a 1 golfový míček. Zapůjčení je v ceně vstupného.

Pravidla

Hřiště tvoří celkem 18 jamek, které jsou očíslovány pořadovými čísly. Při hře dodržujte pořadí jednotlivých jamek. Ty jsou propojeny kamennými chodníčky, které Vás dovedou vždy k následující jamce v pořadí. Adventure Golf můžete hrát buď jednotlivě nebo ve skupinkách. Maximální doporučený počet jedné skupiny jsou 4 hráči. Před začátkem hry si hráči určí pořadí, ve kterém budou v rámci skupiny hrát. Začíná hráč číslo jedna a hraje do té doby, dokud nedopraví svůj míček do jamky. Teprve poté následuje hráč číslo dvě. Cílem hry je dopravit míček ze základního umístění do jamky na co nejmenší počet úderů. Zvítězí hráč, který má nejmenší součet úderů na všech jamkách. Před každou hrou obdrží hráči tzv. score kartu, do které si zapisují výsledky na jednotlivých drahách a následně na ní sečtou celkový počet úderů. U každé jamky hra začíná v prostoru před cihlovými mantinely. Zde si hráč může míček libovolně umístit na umělou trávu. Jestliže míček během hry opustí dráhu, hráč ho vrátí zpět na dráhu v místě, kde ji opustil. Umístí ho zhruba 20 cm kolmo od mantinelu. Hráč si připočítává jeden trestný úder. Jestliže míček skončí v písečné překážce, může hráč pokračovat z této překážky nebo si může míček umístit 20 cm od kraje překážky, a to v místě, kudy byl do překážky zahrán. Za přemístění míčku si započítá jeden trestný úder. Jestliže míček skončí ve vodní překážce, hráč míček umístí 15 cm od kraje překážky, a to v místě, kudy byl do překážky zahrán. Za přemístění míčku si započítá jeden trestný úder. Z vodní překážky je zakázáno hrát. Pokud míček skončí u cihlového mantinelu nebo u některé z přírodních překážek, může ho hráč přemístit 20 cm kolmo od mantinelu nebo od překážky bez započítání trestného úderu. Maximální počet úderů na jednu jamku je 6. Pokud se hráči nepodaří dopravit míček do jamky na šest úderů, zapíše si do tabulky 7 a v příštím kole pokračuje na další jamku.