Narozeninová oslava
Pokračovat v rezervaci

Průběh narozeninové oslavy

V naší kavárně pro Vás prostřeme  slavnostně stůl. Kavárna je vyzdobena balonky, na stole jsou konfety. Pro děti jsou na stole k dispozici bonbónky na mlsání. Na dort je zde připraven kulatý podnos a nůž. Na začátku oslavy si děti obvykle dají dort, připijí na zdraví dětským šampaňským a popřejí oslavenci. Následně si jdou zahrát minigolf.  V tuto chvíli máte možnost využít služeb našeho trenéra, který dětem ukáže, jaký mají mít při hře minigolfu postoj, jak správně držet hůl, předvedou údery.

Malé minigolfisty provedou krátkým tréninkem, kde dohlížejí, zda vše dělají správně, aby dosahovali, co nejlepších výsledků a měli radost ze hry. Děti se pak rozdělí do skupinek a začnou hrát turnaj. Počet úderů si zapisují do skóre karet. Hra trvá cca hodinu. Po jejím skončení dětem vyhládne a už se těší na pizzu. Než ji spořádají, tak trenér sečte údery a vyhodnotí dosažené výsledky. Pak následuje vyhlášení, na které se děti velmi těší a jsou zvědavé, kdo vyhrál.

Určitě je lepší, když diplom a cenu dostanou všichni, aby to některému z nich nebylo líto, ale je to jen na vašem uvážení.  Pokud si to budete přát, tak pro vaše děti objednáme malování na obličej nebo třpytivé tetování, aby si oslavu ještě více užily. Další z možností je animátor, který s dětmi hraje různé hry.

Pokračovat v rezervaci