Firemní akce
Kontaktujte nás

Podrobný průběh akce

Akce pro zaměstnance či klienty formou sportovní indoorové akce s aktivním zapojením účastníků do programu,sportovními aktivitami a občerstvením.

MÍSTO KONÁNÍ

Adventure Minigolf O2 arena

PARKOVÁNÍ

Na parkovišti v garážích obchodního centra Galerie Harfa či okolí O2 areny

POČET OSOB

Do 300

ČASOVÝ PLÁN

  • 16:30 – 17:00 – příjezd hostů, welcome drink
  • 17:00 – 17:30 – zahájení večera, seznámení s programem
  • 17:30 – 18:00 – trénink, osvojení minigolfových dovedností, seznámení s hřištěm
  • 18:00 – 19:30 – turnaj
  • 19:30 – 20:00 – raut/občerstvení, vyhlášení výsledků, předání cen
  • 20:00 – 0:00 – volná zábava

Časový plán se dá dle Vašich potřeb upravit

PRŮBĚH AKCE

Minigolfová akademie – na předem určených drahách bude pod vedením zkušených minigolfových trenérů probíhat zábavnou formou výuka minigolfu. Proběhne ukázka, aby hosté věděli jak správně uchopit hůl a správně udeřit do míčku atd.. Ačkoli je pro spoustu amatérských hráčů téměř nemožné zahrát jamku na jeden úder, jsme si jisti, že to spoustě hostům celkem bez problémů během večera podaří. Akcemi provází jedni z nejlepších českých či slovenských minigolfistů – Martin Ječný (2násobny vicemistr světa, 16násobný mistr ČR) nebo Radovan Struhár (3x mistr SR, 9.místo na mistrovství světa)

Turnaj v Minigolfu – bude určeno 9 - 18 soutěžních drah, na kterých se budou počítat údery. Hráči budou rozděleny do 3-4 členných skupin. Hosté mohou hrát turnaj o ceny jako jednotlivci nebo za tým. Výsledky se zapisují do “scorekarty“. Po celou dobu akce Vám budou k dispozici pořadatelé turnaje, kteří se budou starat o průběh turnaje, budou k dispozici s radami a osvětlením pravidel, pokud bude třeba. Pořadatelé vyhlásí konečné výsledky a předají ceny (poháry, diplomy) či jiné.

CATERING

Jsme rodinná firma a FoodIN je náš koncept netradičního cateringu a moderního street food, který připravujeme primárně z lokálních surovin. Ty nakupujeme u malých místních farmářů, pěstitelů a producentů. Naše jídla jsou vždy připravována z těch nejkvalitnějších surovin, které u našich malých dodavatelů sami osobně vybíráme. Zákazníkům nabízíme i řadu vlastních výrobků. Je důležité ale říci, že to co neděláme, je „klasický“ catering. Ten od nás bude vždy s nádechem domácí atmosféry a stylu “La Provence”. Pro hosty tak bude nejen požitkem, ale i zážitkem. Navíc má díky spojení s lokálními producenty i příběh a přidanou hodnotu.
Kontaktujte nás