Z důvodu opatření vlády je minigolf uzavřen.

Informace o ukončení provozu

S lítostí oznamujeme, že k 15.3.2020 bude Adventure Minigolf v O2 aréně definitivně uzavřen. Minigolf bude uzavřen a demonotván z důvodu nové vize a přestavby O2 arény. Všem zákazníkům děkujeme za podporu! Věříme, že se Vám u nás líbilo.

Pokud si chcete ještě minigolf v O2 aréně užít a zahrát, přijďte k nám do 15.3. 2020. Těšíme se na Vás!

Trénink
Učte se minigolf od profesionálů

Koncept akademie minigolfu

Cílem Akademie Minigolfu je přivézt k minigolfu nové mladé, ale i starší hráče, kterým chceme zprostředkovat ty úžasné emoce, zážitky a radost, kterou nám minigolf zprostředkoval. Chceme nové hráče naučit být mistry minigolfu, a to nejen z pozice výsledků, ale také z pozice charakteru, týmovosti a spolupráce. Chceme se stát nejlepší organizací na výchovu nových nadějných minigolfistů. To je naším dlouhodobým cílem. Naši žáci projdou každý rok přesně stanoveným systémem, který je má pomoci dovézt, k tomu, aby se stali vynikajícími hráči. Proto jsme náš tréninkový systém rozdělili do 5 stupňů, které vyjadřují jejich výkonnost. První tréninkový rok se každý žák začne postupně připravovat na to, aby v závěru tréninkového roku byl připraven na závěrečnou zkoušku, která má prověřit jeho dovednosti a píli, kterou po celý rok do trénování vkládal.

Když hráč dojde až na pátý závěrečný stupeň a úspěšně složí zkoušku, bude z něj vynikající hráč, který je schopen konkurovat těm nejlepším v ČR. Každý hráč je jedinečný a naší snahou bude rozvíjet jeho přednosti, aby se z něj stal hráč, který je spokojen se svou hrou, baví ho a má z ní dobrý pocit.

Hráči projdou postupně těmito stupni:

1. stupeň - START
2. stupeň - PLAYER
3. stupeň - PROFI
4. stupeň - TOP
5. stupeň - STAR

Co minigolf hráčům přináší

Ačkoli se minigolf zdá jako jednoduchá hra, kde udeříte do míčku, skrývá se v ní mnoho podob, které nám přináší především radost a zábavu. To co nám ale minigolf přináší především, je z našeho pohledu sebepoznání. Pokud chceme míček úspěšně umístit do jamky na jeden pokus, téměř v každém případě (což je u závodních minigolfistů zcela normální) je třeba projít velkým procesem učení, především psychologického charakteru. Zjednodušeně řečeno ten, kdo to nemá v hlavě srovnané, míček do jamky na první pokus nedostane. My, co Akademii vedeme, jsme tímto procesem od počátku prošli, proto víme, co je třeba k tomu, aby se naše hra stala úspěšnou. Je zajímavé, že nejlepší hráči mají povětšinou velmi kvalitní a stabilní život postavený na pevných základech. Všichni závodní minigolfisté shodně tvrdí, že minigolf jim kromě radosti ze sportu jako takového, nejvíce přinesl především do osobního života.

Sport obecně je pro děti prospěšný. Minigolf má ale tu výhodu oproti ostatním sportům, že je z dispozičního hlediska dětí zcela dostupný každému i některým hendikepovaným dětem, jako příklad uvedu Miroslava Komedu, který od dětství trpí dětskou obrnou, přesto se dokázal velmi úspěšně začlenit mezi „zdravé sportovce“ a je pro ně plnohodnotným soupeřem. Sám o sobě tvrdí, že se cítí zdravý. Je úžasným důkazem, co minigolf ve spojení s motivací jedince dokáže. U minigolfu proto není třeba žádné výjimečné fyzické zdatnosti, abyste ho mohli hrát na velmi vysoké úrovni.Spíše nežli na fyzickou zdatnost se v minigolfu, jak jsem již předeslal, soustředí pozornost na psychologickou část hráče. Vzhledem k tomu, že minigolf „nutí“ hráče soustředit svou pozornost na psychologickou část, hráč je díky tomuto rysu minigolfu „nucen“ pokládat si více otázek než u běžně dostupného sportu, což ho přivede k zajímavým zjištěním o své osobě, povaze a modelů, které ve svém životě používá.

Jsme přesvědčeni, že minigolf je pro děti velice pozitivní sport, který je učí mnoho o sobě samém, ale děti díky němu mají zájem o sport jako takový. V dnešní době počítačů, tabletů, mobilů se komunikace a sport mezi dětmi mírně vytrácí a dere se vpřed především internetová komunikace. My věříme, že dokážeme dětem zprostředkovat radost ze hry a dokážeme každému z nich tréninky upravovat tak, aby si každý v minigolfu našel, co hledá. Nejde nám prioritně o výkon sportovce, především nám jde o radost ze hry, dobrou atmosféru a tvorbu „týmovosti“ mezi dětmi. Zaměřujeme se velmi individuálně na každého našeho žáka a jde nám o to, aby z každého tréninku odešel jednoduše s dobrým pocitem o sobě samém.

Náš trenérský tým

Náš kolektiv se skládá ze zkušených minigolfstů, kteří patří k nejlepším na světě, mají za sebou mnoho úspěchů. Každý má svou cestu jak dosáhnout úspěchu a jsou připraveni se s Vámi podělit o své zkušenosti.